Face to face

Kasia (6)Face to face to propozycja dla rodziców mieszkających w okolicach Wrocławia

Jestem matką trójki dzieci, więc spotykam się z Wami jako mama, która ma w sobie otwartość, by dzielić się swoim doświadczeniem. Ideą tego spotkanie jest swobodna rozmowa, podczas której najpierw słucham, a następnie rozmawiamy, bez prób przekonywania kogokolwiek do czegokolwiek. Jeśli więc, czujesz że potrzebujesz wsparcia kogoś kto został mamą 11 lat temu i w tym czasie przeszedł długą drogę by z mamy karającej i autorytarnej, stać się mamą opierającą swoje rodzicielstwo na budowaniu z dziećmi relacji opartej na autentyczności, odpowiedzialności, równej godności i integralności to świetnie trafiłeś.

  • spotkanie odbywa się w neutralnym miejscu – restauracja

To forma kontaktu, dla rodziców, którzy potrzebują wsparcia, chcieliby podzielić się swoimi wątpliwościami, które pojawiają się w kontakcie z dziećmi. Podczas takiego spotkania rozmawiamy o tym, z czym spotykacie się jako rodzice na co dzień i co powoduje, że pojawiają się w Was pytania, na które szukacie odpowiedzi.

Nie jest to forma, która proponuje jakieś narzędzia, czy określone schematy postępowania. Jedynym celem takiego spotkania jest próba zainspirowania Was do głębszego spojrzenia na relację rodzic-dziecko w kontekście równej godności, odpowiedzialności, autentyczności i integralności.

Skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie. Ustalimy termin i szczegóły spotkania.

793 718 102

katarzynalefti@gmail.com

Jeśli natomiast interesują Cię spotkania w większej grupie, zapraszam do zapoznania się z ofertą seminariów inspirujących, które prowadzę pod patronatem FamilyLab w oparaciu o autorskie manuale Jespera Juula

Witamy!

Polub i bądź na bieżąco!