Konsultacje dla rodziców

Konsultacje mogą się odbyć na dwa sposoby:

@ online
# face to face

Wybierz opcję, która Cię interesuje i poznaj szczegóły

Celem konsultacji  jest okazanie Wam wsparcia i podzielenie się swoim doświadczeniem. W związku z tym, że jedynym modelem wychowania, który znałam, gdy 11 lat temu zostałam mamą był model autorytarny, musiałam włożyć wiele wysiłku w pracę nad sobą, by odejść od metod behawioralnych, mających na celu podporządkowywanie sobie dzieci.

Dzisiaj jestem już mamą potrójną, nastawioną na budowanie relacji. W swoim macierzyństwie stawiam na równą godność, autentyczność, odpowiedzialność i integralność. Na drodze, którą pokonałam nie brakowało błędów, wyrzutów sumienia i znaków zapytania. Borykałam się z wieloma wątpliwościami i doskonale pamiętam jak bardzo chciałam mieć kogoś z kim mogłabym o nich porozmawiać.

Dlatego bez względu na to, w którym miejscu się znajdujesz i na jakim etapie swojego rodzicielstwa jesteś, wiem że zdarzają Ci się momenty, w których potrzebujesz wsparcia. W takich momentach rozmowa z kimś, kto ma podobne doświadczenia potrafi zdziałać cuda. Postawić na nogi i zmotywować. Zapraszam do kontaktu Wszystkich rodziców, którzy najważniejszy krok już postawili – podjęli decyzję, że chcą dla swoich dzieci czegoś więcej niż autorytarnego wychowania.

  • Kary
  • Nagrody
  • Myśli zapalniki
  • Zachowania dzieci charakterystyczne dla danego wieku
  • Rozwój poczucia wartości
  • Wyrażanie się w sposób osobisty
  • Wewnętrzne dziecko
  • Hierarchia rodzinna

To tylko część obszarów, na które należy zwrócić uwagę, w poszukiwaniu drogi swojego rodzicielstwa. Rodzicielstwa, które nie realizuje założeń żadnej metody, tylko jest w pełni zgodne z Waszą rodziną. Każda rodzina natomiast jest inna, bo każdą tworzą ludzie o innych osobowościach, temperamentach i dla których ważne są inne wartości. To wszystko da się zrozumieć i tak pokierować sobą, by się w tym wszystkim odnaleźć, dbając przede wszystkim o zdrowie psychiczne swoje i swoich dzieci.

Witamy!

Polub i bądź na bieżąco!