Współpraca

 

 


Mam na imię Kaśka i prowadzę ten oto – Inspirujący Blog Parentingowy skupiający przede wszystkim treści związane z wychowaniem dzieci. To miejsce stworzone dla rodziców otwartych na nowe rozwiązania i chcących stawać się perfekcyjnymi na drodze swojego rodzicielstwa. Ludzi, którzy nie zamierzają stać w miejscu i mają odwagę odrzucać stereotypy.

 


Jestem otwarta na każdą
formę współpracy – od banneru reklamowego poczynając, poprzez teksty sponsorowane i konkursy, na wszelkiego rodzaju innowacyjnych projektach reklamowych kończąc.Gwarantuję nieszablonowe podejście do reklamowanej treści i duże zaangażowanie.

Zapraszam, jestem przekonana, że uda nam się stworzyć fajną kampanię, która zachęci czytelników do Twojego produktu.Jednocześnie informuję swoich czytelników, że strona powstała z myślą o Was i wszystko co na niej umieszczam robię w zgodzie ze sobą. Nie zamierzam więc reklamować niczego, czego nie poleciłabym Wam z czystym sumieniem i co nie wydałoby mi się satysfakcjonujące dla mnie samej, dla mojej rodziny i przede wszystkim dla moich dzieci.

katarzyna@lefti.pl

staty1